Vogëlushja e Kim Kardashian, Chicago, këtë të martë ka fistuar ditën e saj të lindjes. Përmes një postimi në Instagram Kim ka uruar përmes fjalëve emocionuese të bijën.

 

“Gëzuar ditëlindjen vajza ime e bukur Chi. Fëmija më i ëmbël në botë. Mami dhe babi të duan shumë”.

 

Kujtojmë se këtë vit Kim ka vendosur që të bëhet nënë për herë të katërt nëpërmjet së njëjtës mënyre dhe tani nëna surrogate është në pritjen e ëmbël.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *