Justin Bieber dhe Hailey Baldwin janë një nga çiftet më të dashura për showbizzin botëror.Kohëve të fundit ata janë përfolur shpesh për një krizë midis tyre, pasi ishin fotografuar në një park duke i bërtitur njëri-tjetrit.

 

Pas këtyre thashethemeve reagoi Hailey në rrjete sociale, ku shkruante me të mëdha se nuk duhet t’i besonin fjalëve që fliteshin nëpër media.

 

Ndërsa tani ne kemi disa pamje të asaj që duket një shtëpi përrallore ku burimet të afërta pranë Justin dhe Hailey-t janë shprehur se ata kanë menduar se shtëpia e re ku do të jetojnë së bashku do të rregullojë marrëdhëniet e tyre.

 

Në media po qarkullojnë fotot e shtëpisë së re të çiftit Bieber, që me siguri kur të shihni pamjet e mëposhtme, do të mbesni me gojën hapur.

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *