Aktorja Almeda Abazi është në muajin e fundit të pritjes së ëmbël. Shpesh ajo në rrjetet sociale ka ndarë momente të bukura të këtyre muajve të cilët do t’i kujtojë gjithmonë.

 

Tani ajo është 40 javësh dhe nga momenti në moment pret që djali i saj të vijë në jetë. Në foton e postuar në javën e fundit ajo ka treguar se bebi i saj është në madhësinë e një shalqiri.

 

Mezi presim të shohim djalin e tyre të cilin kanë vendosur ta quajnë Efehan.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.