Tayna,është një ndër reperet më të suksesshme të momentit. Këngëtarja së fundmi është kthyer pas në kohë ditën e sotme, duke kujtuar rrugëtimin e saj në muzikë dhe hapat e parë që ka hedhur duke krijuar ‘cover-a’ të ndryshëm të këngëve që kanë sjellë artistët e njohur në tregun muzikor.

 

Bashkangjitur ‘cover-it’, 22 vjeçarja shkruan “Koha fluturon. Tayna e vogël” të realizuar në muajin dhjetor të 5 viteve më parë. Këngëtarja shfaqet me flokë biondë dhe një kapele në kokë, duke treguar se dhe tashmë i përket të njëjtit stil si më parë.

 

Edhe në dalje të ndryshme publike Tayna ka pohuar se çdo gjë ka nisur duke realizuar këto ‘cover-a’ dhe duke e ditur se një ditë do të ishte shumë e famshme.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *