Miriam Cani, ëështë një ndër këngëtaret më të ëmbla dhe më të përlqyera nga publiku.

 

Së fundmi këngëtarja na ka kthyer pas në kohë duke postuar një foto të 16 viteve më parë në llogarinë e saj në ‘Instagram’.

 

Ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim, Miriam shfaqet me flokë deri tek shpatullat, një fund të fryrë në ngjyrë rozë dhe deri poshtë gjurit, si dhe një xhaketë xhins sipër. Ajo e ka kombinuar këtë pamje më së mirin me stilin ‘vintage’ të fotos dhe makinës.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *