Përgjatë periudhës së shtatorit në media kanë qarkulluar shumë lajme rreth martesës së dyshes Elita dhe Gjiko. Fillimisht u tha se dasma u anulua dy ditë para dhe nuk do të mbahej, ndërsa një javë më vonë në media qarkulluan foto të ftesë.

 

Pavarësisht gjithë këtyre lajmeve, Gjiko dhe Elita kanë preferuar të qëndrojnë larg pa reaguar, por duket se ditën e sotme ka ardhur koha që ata të konfirmojnë lajmin.

 

Moderatorja e “Elite Show” ka publikuar në ‘Instagram’ një video ku tregon detajin e parë të dasmës, ftesës. Ajo është e realizuar në atë formë që në qendër të jetë çifti.

 

 

View this post on Instagram

 

5

A post shared by Elita Rudi (@elita.rudi) on

Gjiko dhe Elita do të celebrojnë dashurinë e tyre këtë fundjavë. Kujtojmë se Elita përgjatë kësaj periudhe është përfolur edhe për një shtatzëni të mundshme, por akoma nuk ka një reagim nga ana e çiftit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *