A jeni gati për disa ide të reja veshjesh? Tendencat e reja nga Java e Modës na kanë  prezantuar me disa trende fantastike këpucësh, çantash dhe bizhuterish.

 

Nëse akoma keni dilema se çfarë duhet t’i shtoni veshjes tuaj çdo ditë, njihuni me këto 5 elementë fashion që na mahnitën të gjithëve.

 

 

 

2.Çanta e vogla ngjyrë kafe

 

 

3.Sandale me rripa të hollë

 

 

4.Bizhuteritë me guaska

 

 

 

5.Kapelet kovë

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *