Familja mbretërore Britanike është e mbushur me spekulime këtë javë pasi interesi i kombinuar për shëndetin e Princeshës së Uellsit, mungesa e Princit William në memorialin e kumbarit të tij , kanceri i mbretit Charles dhe vdekja e Thomas Kingston pushton Pallatin.

Vdekja e Kingston është përshkruar si “tronditëse” dhe “e papritur ” nga familja e tij dhe nga komentuesit mbretërorë. 45-vjeçari u gjet i vdekur në shtëpinë e prindërve të dielën në mbrëmje. Katy Skerrett, mjeke e vjetër për Gloucestershire, tha se Kingston kishte drekuar me prindërit e tij përpara se çifti të dilte në shëtitje dhe Kingston nuk ishte i pranishëm pas kthimit të tyre. Trupi i tij u zbulua nga babai i tij në një ndërtesë “me një dëmtim katastrofik në kokë”. Në vendngjarje është gjetur edhe një armë.

Lexo edhe :

Related Posts

Një ndër teoritë e faqes Virus Geezer në TikTok pretendon se Kate Middleton ka qenë shtatzënë me diplomatin Thomas Kingston, i cili ka qenë ish i dashuri i motrës së saj.

Kate Middleton mund të ketë qenë shtatzënë me fëmijën e Thomas Kingston. Thomas ishte në një lidhje me motrën e Kate, Pippa Middleton për një kohë të gjatë dhe që atëherë ai qëndroi në kontakt me Kate. Edhe mesazhet e fundit Në WhatsApp janë zbuluar, që tregojnë se Thomas i uronte një shërim të shpejtë përsa i përket problemeve me stomakun.

Por a mbeti shtatzënë Kate me fëmijën e Thomas? A refuzoi të abortonte pasi kishte tre fëmijë dhe pastaj dikush e detyroi të abortonte me forcë?

Sa më gjatë që Pallati Buckingham të qëndrojë i heshtur për këtë çështje, aq më shumë spekulime do të shkaktojnë trazira. Kate nuk ka është shfaqur që nga Krishtlindjet, ndërsa ai miku i saj u vra në mënyrë misterioze. Diçka po ndodh qartë këtu, sipas konspiracioneve në Tik Tok./vizionplus.tv

Tom Kingston dhe Pippa Middleton

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *