Ndahet nga jeta babai i ish-ministres së Integrimit, Klajda Gjosha. Lajmin e hidhur e ka dhënë vetë Gjosha përmes një postimi në “Facebook”.

 

Krahas një fotoje familjare, ajo ka publikuar edhe një mesazh prekës, teksa shpreh se sa i rëndësishëm ka qenë i ati në jetën e saj.

 

“Dua te te kujtoj keshtu sic je ketu, ne diten me te lumtur te jetes tende. Sot fatkeqësisht ti ke bere eklips ne zemren time. Per mua koha ka ndalur dhe shpirti eshte vrare aq shume sa nuk di se si do arrij te sherohet. Ti je heroi im, modeli me i mire qe une mora ne jete. Jam krenare per ty babi im. Zot sa me mungon, edhe pse ke vetem pak ore qe je ndare nga kjo jete”, shkruan Gjosha.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *