Një vajzë e mitur dyshohet të jetë rrëmbyer nga ish-i dashuri i saj në Kosovë.

 

Sipas mediave, pas rrëmbimit, autori i dyshuar është larguar me shpejtësi nga vendi i ngjarjes me mjetin tip “Benz”.

 

Nga ana e autoriteteve po kryhen hetimet e nevojshme për të zbuluar vendndodhjen e vajzës së mitur dhe shkaqet e ngjarjes.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *