Irina Shayk shumë shpejt pritet të bëhet nënë për herë të parë. Modelja me origjinë ruse po jeton momentet e saj më të bukura dhe duket se po shijon një pushim larg pasarelave. E dashura bukuroshe e Bradley Cooper, ka realizuar një udhëtim në Disneyland. E veshur sport, modelja duket ne formë dhe më bukur se asnjëherë më parë.

 

Sigurisht imazheve të Irinës shtatzanë ndoshta zilinë më së shumti ja ka Cristiano Ronaldo, i cili kishte lidhje të gjatë me rusen simpatike.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *