Faza e 1/16 të Europa League ka rezervuar një short të mirë për Interin.

Zikaltrit do të luajnë kundër Rapid Vien, skuadër austriake e cila është rival mëse i kalueshëm.

 

Napoli i Elseid Hysaj do të ketë përballe zviceranet e Zyrich ndërsa më të fortë në leter duelin do ta ketë skuadra e Lazios. Strakosha dhe Tare do të kenë punë me Sevillen.

 

Chelsea ka një sdide të lehte në leter me Malmo ndërsa Arsenal kundër Bate Borisov.

 

Shorti i 1/16

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *