Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka ironizuar vizitat e kryeministrit Edi Rama sot në terren, ku ka inspektuar nga afër çmimet në supermarkete dhe furra buke.

 

Përmes një mesazhi në rrjetin social Facebook Vasili, ka publikuar foto të Kim Jong-un dhe të kryeministrit Rama. Ai thekson se Koreja e Veriut ka Kim Jong-un, ndërsa shqiptarët kanë Ramën.

 

“Ata në Kore të Veriut e kanë Kim Jongun, por edhe ne kemi Ramën”, shkruan Vasili me nota ironie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.