Presidenti i Republikës Ilir Meta ka vizituar Durrësin dhe Thumanën i shoqëruar nga kryeministri ne detyre i Kosovës Ramush Haradinaj.

 

Forcat speciale te Kosovës ishin te parat qe i erdhën ne ndihme Shqipërisë për te përballuar pasojat e tërmetit, dhe ky moment është theksuar nga te dy politikanet.

Leave a Reply

Your email address will not be published.