Subscribe

Një tjetër pallat do te shembet këtë të enjte ne orën 13.00 me tritol nga Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit.

Objekti gjashtë katësh, i cili njihet ndryshe edhe si pallati i VIP-ave ndodhet në bulevardin Durrës, dhe ka rezultuar i dëmtuar rëndë nga tërmeti i nëntorit.

Specialistët kanë hapur në trupin e objektit 300 furnela dhe do të përdorin 2.5 kilogramë lëndë eksplozive C4.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *