Ilir Meta uron gjyshen e Bes Kallakut për 85-vjetor:

Ish-presidenti Ilir Meta ka bërë së fundmi një urim të veçantë për gjyshen e Bes Kallakut, Ijen.

Pak ditë më parë Ija mbushi 85-vjeç dhe në këtë përvjetor Besi i organizoi një festë surprizë. Meta nuk u pa në festë, por ai është siguruar ta takojë personalisht duke i dhuruar edhe një buqetë me lule.

“Edhe 100 pranvera të reja për Ijen, jo vetëm të Bes Kallakut, por të të gjithëve ne! 💐Lumturi, shëndet dhe jetë të gjatë!”, shkruan Meta./vizionplus.tv

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ilir Meta (@ilirmeta.faqjazyrtare)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *