Identifikohet viktima e aksidentit të rëndë që u regjistrua paraditen e kësaj të shtune në Kafaraj të Fierit.

Bëhet e ditur se viktima është 24 vjecari me iniciale Flamur Tahaj nga fshati Gorishovë I Fierit.

I riu ishte duke drejtuar një motorciklete me targa kur u përplas në orën 10:15 të kësaj te shtune nga Benz që drejtohej nga shtetasi me iniciale Kudret Zykaj.

Policia po punon për kapjen e drejtuesit të Benz-it qe ka braktisur automjetin e permbysur ne ane te rruges dhe është larguar nga vendngjarja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *