Një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë kanë mbetur të plagosur, si pasojë e një përplasje me armë të ndodhur mbrëmjen e kësaj të diele në qendër të qytetit të  Laçit.

 

Informacionet bëjnë me dije se viktima ështe Mikeli Jushi 35 vjeç.

 

Ndërkohë nuk ka asnjë informacion në lidhje me gjendjen e të plagosurve dhe identitetin e tyre, të cilët janë nisur në drejtim të Spitalit Ushtarak.

 

Ndërkohë policia e nisur në vendin e ngjarjes po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje dhe identifikimin e autorëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *