Ndërsa e gjithë vëmendja ishte tek finalja e madhe e Uefa Chamipons Leauge,  nje incident paralizoi per pak sekonda ndeshjen e madhe.

 

Modejla bjonde Kinsey Wolansky beri atë që nuk pritej, duke hyre ne fushën e blertë gjatë pjesës së parë të ndeshjes.

 

E veshur me rroba banjo të zeza, ku ekspozoheshin format dhe linjat e saj, Volansky i la të shtangur të gjithë, ndërsa arbitri ndaloi ndeshjen, derisa modelja u shoqërua jashtë fushës nga punonjësit e sigurisë.

 

Këtë gjest të modeles shume e kanë përkthyer si përpjekje që ajo të reklamonte imazhin e saj, ndërsa raportohet që pas veprimit mbrëmjen e te shtunës ajo ka fituar një milion ndjekës në intagram.

 

Mediat ndërkombëtare kane nxituar te identifikojnë vajzën bionde dhe te japin detaje rreth jetës se saj. Kinsey Wolansky është e dashura e Vitaly Zdorovetskiy, një ish aktori pornoje, që tani ka nje kanal te tijin ne youtoube. Edhe Zorovestki ka bere te njëjtin gjest si e dashura tij duke hyre ne fushën e blerte te finales se Kupës se Botes ne 2014-en.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *