Një 71-vjeçar nga Shkodra është dëmtuar ditën e sotme pasi i ka shpërthyer bombola e gazit.

Policia thotë se “në banesën e shtetasit Sh. Q., 71 vjeç, banues në Shkodër ka shpërthyer bombola nga pakujdesia.”

I moshuari ka marrë dëmtime të lehta dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *