Një djal i ri ka rënë nga lartësia e një pallati në Tiranë.

Sipas policisë, bëhet fjalë për një 30 vjecar që jetonte në zonën e Unazës së Re.

Forcat e rendit thonë se dyshimet më të forta janë që i riu të jetë vetëhedhur nga pallati.

Shtetasi me iniciale O.H, është dërguar me urgjencë në spital në gjëndje të rëndë.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 01.08.2020, rreth orës 20:15, në Unazë të Re, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia shtetasi O.H., 30 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *