Nje krim i rëndë ka ndodhur paraditen e kësaj të premteje në fshatin Topojan të Bulqizës.

 

Një person ka vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur pas një konflikti brenda një familje.

 

Dhëndrri është qëlluar për vdekje nga njerezit e nuses së tij pas një konflikti të nisur një ditë më parë.

 

Pikerisht te enjten, dhendrri banues ne fshatin Gjorice nepermjet nje veprimi te paprecedente i ka prere veshet kunatit te tij, cka ka sjelle edhe reagimin e rende te familjes se bashkeshortes se tij te cilet kane marre hak duke e vrare.

 

 

Vijon…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *