Një ngjarje e rëndë është regjistruar në fshatin Mgullë në Kukës.

Një 15 vjecar  me iniciale I.Ç, u arrestua pasi dyshohet se ka kryer marrëdhenie seksuale me dhunë me një vajzë 15 vjece.

Por kjo gjë nuk ka përfunduar me kaq.

Vëllai i vajzës, shtetasi G.M,pasi ka marrë vesh ngjarjen ka dhunuar me shifër hekuri në kokë, djalin 15 vjecar.

Adoleshenti ka përfunduar në spital në gjëndje të rëndë.

Të dy djemte janë arrestuar, vëllai 28 vjec I vajzës së dhunuar seksualisht, si dhe autori I dyshuar I perdhunimit, adoleshenti 15 vjecar me iniciale I.Ç.

One thought on “I përdhunoi motrën 15 vjeçe, kuksiani plagos rëndë me shufër hekuri autorin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *