Zbulohet identiteti i shqiptarit të vrarë mbrëmjen e të dieles në një lokal në Mykonos.

 

Bëhet fjalë për 34-vjecarin Visar Dakrama nga Vlora.

 

Ai u qëllua me armë gjahu në kokë nga 33-vjeçari grek Athanasios Nazos , pronar i një hoteli në ishulline njohur, e gjithashtu edhe pronar i lokalit ku ndodhi sherri,

 

Dyshohet se shtetasi shqiptar , edhe ai resident, pronar i një vile në Mykonis, ka ngacmuar partneren e biznesmenit grek.

 

Autori grek u arrestua dhe sipas mediave ai ishte në gjëndje të dehur.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *