Subscribe

Prej më shumë se dy orësh, vijojnë kërkimet për babë e bir në Malësi të Madhe.

 

 

Të dy personat i mori rrjedha e ujit së bashku me automjetin që drejtohej nga babai në Bogë, ndërsa banorët e zonës mundën të shpëtonin vetëm vajzën e familjes.

 

 

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur polumbarët dhe grupet e kërkim shpëtimit të cilët po vijojnë punën, të ndihmuar edhe nga banorët e zonës.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *