Policia e Sarandës ka arrestuar një 30 vjeçar i cili ishte shpallur në kërkim për plagosje të rëndë.

 

Sipas informacionit  i ndaluari është shtetasi me iniciale E.A., i cili ishte dënar me arrest shpie, për veprën penale “Plagosje e rëndë me dashje”.

 

Uniformat blu bëjnë me dije se i riu ishte larguar nga banesa në lagjen nr.3 Sarandë dhe është kapur nga shërbimet e policisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *