Një aksident u regjistrua në fshatin Babje në Librazhd.

 

Sipas policisë, shoferi me inicialet M. B., 27 vjeç përplasi me mjetin tip “Benz” dy makina të parkuara.

 

Shoferi ishte në gjendje të dehur dhe u arrestua nga policia.

 

Efektivët prangosën edhe një 38-vjeçar që u kap duke drejtuar motoçikletën pa leje drejtimi.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *