Të gjithë i njohim si një ndër çiftet më të bukur dhe më të përfolur të showbizit në mbarë botën. Dua Lipa është një këngëtare me famë botërore, me një karrierë shumë të suksesshme në muzikë dhe jo më kot numëron një numër të madh çmimesh të fituara.

 

Prej shumë vitesh ajo është e lidhur me shefin e kuzhinës së njohur në Londër, Isaac Carew. Isaac Carew ka fituar zemrat e publikut shqiptar dhe së fundmi në rubrikën pyetje-përgjigje në Instastory ka zbuluar një sekret të Dua Lipës.

 

I pyetur nga shumë fansa se a e ka vizituar ndonjëherë Shqipërinë, ai është përgjigjur PO dhe së shpejti do ta vizitojë përsëri. “Dy herë, së shpejti bëhen tre”, ka thënë ai duke treguar kështu se Dua ka ndërmend të vijë përsëri në Shqipëri, ndoshta për ndonjë koncert surprizë.

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *