Deputeti i zgjedhur për qarkun e Lezhës, Mark Marku kërkon nisjen e protestave. Kjo kërkesë vjen pas rezultatit të dobët në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit.

 

Propozimin për zhvillimin e protestave, mëson “Vizion Plus”, Marku e bëri pasditen e kësaj të marte gjatë diskutimeve në selinë blu, ku kryedemokrati Lulzim Basha mblodhi kandidatët për deputetë.

 

Më herët, Mark Marku ka thënë se Partia Demokratike nuk do t’i njohë kurrë këto zgjedhje, për shkak të pretendimeve se janë blerë votat, ndërsa parlajmëroi se opozita nuk do të heshtë përballë fitores së socialistëve.

One thought on “Humbja e PD-së në zgjedhje, Mark Marku kërkon nisjen e protestave

 1. HEU, HUMBJA E PD-SË NË ZGJEDHJE, MARK MARKU KËRKON
  NISJEN E PROTESTAVE! EU, SHKRUMBJA MË DREDHJE, MARK
  MARKU SHTËRNGON KRISJEN E GROTESTAVE!!
  NJË URTI POPULLORE THOTË: NËSE MË TRADHËTON HERËN
  E PARË, EDHE HERËN E DYTË; NDOSHTA TA FALI, SE NUK TË
  KAM NJOHUR; A, NËSE TENTON,KËRKON,TË MË TRADHËTOJË,
  EDHE HERËN E TRETË; ATËHERË,KURRË BURRË A GRUA; NGA
  KJO GURRË A KRUA; NUK DO TA FALI SE,NUK PO DINË,AS NUK DO NGINË;KËTA SI KANIBALË, HATA SI KATASTROFALË,;OUUH,
  ME U NGOPUR, AS ME U KOPUR; AHIII, ME GJAK DHE PRAG TË
  SHQITARISË; MOREEE, ME GJAK O PRAG TË SHQIPTARISË!!.
  TË FALA MANI,USA.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *