Një nga pushuesit që luftoi me ujin në plazhin publik Pishë-Poro në Darëzezë humbi jetën rrugës për në spital.

 

Policia konfirmoi se jetën e humbi shtetasi Fiqo Rexhepi, 60 vjeç, pavarësisht ndihmës së parë që iu dha nga pushuesit dhe punonjësit e policisë.

 

Bashkë me të rrezikoi të mbytej edhe 47-vjeçari Arben Alizoti, që ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.