Dy persona janë plagosur këtë të mërkurë në një aksident rrugor të ndodhur në aksin rrugor Fushë Krujë –Tiranë.

 

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në vendin e njohur Kamerras ku  shtetasi F.V., 25 vjeç, duke drejtuar automjetin e tij, ka humbur kontrollin dhe për pasojë është aksidentuar vetë dhe pasagjeri shtetasi A.Ç., 19 vjeç , të cilët u transportuan në Spitalin e Traumës Tiranë dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

 

Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *