Policia e Elbasanit bën me dije se një 60-vjeçar ka humbur jeten aksidentalisht. Raportohet se viktima po drejtonte automjetin tip ‘Zetor’ dhe ka humbur kontrollin. Për pasojë automjeti është përmbysur dhe i ka shkaktuar vdekjen.

 

Elbasan/Informacion paraprak

 

Në fshatin Dumberas, Gramsh, shtetasi V. B., rreth 60 vjeç, duke drejtuar automjetin bujqësor tip ‘Zetor’, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe për pasojë automjeti është përmbysur.

 

Drejtuesi i automjetit shtetasi V. B., ka ndërruar jetë në vendngjare.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *