Një 67-vjeçar ka humbur jetën këtë të premte në zonën e ish-Bllokut. Ngjarja ndodhi rreth orës 13:30.

Bëhet fjalë për shtetasin me inicialet P.S., ndërsa dyshohet se ka ndërruar jetë si pasojë e një arresti kardiak.

Ndërkohë, vijojnë veprimet me grupin hetimor për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *