Një 55-vjeçar ka humbur jetën pasditen e se shtunës, pasi ka rënë aksidentalisht në lumin e Tiranës. Ngjarja ka ndodhur në zonën e institutit dhe ka rezultuar fatale për 55-vjeçarin që është gjetur nga forcat e rendit në gjendje te rendes shëndetësore. Shkak për mbytjen e 55-vjeçarit, sipas policisë, jane bere reshjet e orëve të fundit, që kanë shtuar prurjet. Uniformat blu, ndërkohë po punojnë për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarjeje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *