Një djalë I ri ka humbur jetën në një aksident të rëndë të regjistruar mbrëmjen e të premtes në aksin rrugor Gjirokastër-Kakavijë.

 

Shtetasi Myftar Xhebro 17 vjec, drejtonte një makinë tip “Benz: e cila ka dallë nga rruga dhe është përplasur me një pemë.

 

Aksidenti fatal ka ndodhur në afërsi të ish-fabrikës se këpucëve në Gjirokastër.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *