Dashi

 

Jeta sentimentale e cifteve nuk do jete shume e mire gjate kesaj dite. Partneri nuk do iu gjendet prane atehere kur duhet dhe kjo mund te ndeze debate te zjarrta. Beqaret do jene te pavendosur dhe nuk do perfitojne nga mundesite qe do iu jepen per takime. Ne planin financiar klima do jete konfuze. Kujdes me shpenzimet e tejskajshme nese nuk doni te ngeleni pa para.

 

Demi

 

Ambienti ne cift do jete mjaft pasionant dhe i kenaqshem gjate kesaj dite. Te dy me partnerin do tregoheni te gatshem te beni edhe cmenduri te vogla vetem per te perjetuar emocione te reja. Beqaret duhet te tregohen me te vemdndhem me personat qe do iu gjenden prane. Njeri prej tyre do jete ai me te cili mund te lidhin jeten. Financat duan ende perkujdesje. Shmangni shpenzimet e tejskajshme.

 

Binjaket

 

Jeta ne cift do jete me e animuar gjate kesaj dite. Nesekeni pasur mosmarreveshje me pare do i zgjidhni ato nje nga nje dhe do ndiheni me te qete. Ne mbremje nuk do mungojne as momentet pasiononte. Nga ana tjeter, nese jeni beqaret pergatituni per ndryshime pozitive. Me financat duhet te beni kujdes. Nese nuk kujdeseni per shpenzimet atehere situata do nderlikohet.

 

Gaforrja

 

Mos beni gabim te verboheni nga pasioni i madh gjate kesaj dite sepse do beni gabime. Dashuroni qetesisht dhe mos u nxitoni te merrni vendime. Beqaret do jene mjaft terheqes dhe joshes. Te shumte do jene personat qe do iu vijne nga pas. Shfrytezojeni kete mundesi! Ne planin financiar do jete dite e mire per investime dhe transaksione. Keshillat e nje specialisti iu kane bere mire.

 

Luani

 

Qielli i te dashuruarve do jete i kontraktuar gjate kesaj dite. Do kete momente kur do debatoni ashper me partnerin dhe do ndiheni keq. Pse te mos beni disa leshime te vogla? Per beqaret do jene dite e pershtatshme per aventura. Nese kerkoni emocione te perkohshme edhe mund te perfitoni. Ne planin financiar duhet te ndiqni nje strategji ne menyre qe te mos keni probleme.

 

Virgjeresha

 

Per pjesen me te madhe te cifteve, jeta ne cift pritet te jete e kenaqshme. Do kete disa debate, por keto do jene normale dhe do mbarojne sa hap e mbyll syte. Beqaret nuk duhet t’iu besojne premtimeve boshe qe mund t’iu bejne disa persona. Financat do jene me te mira sesa ju mendonit. Nuk do keni as me te voglin problem keshtu qe mund te beni pa frike edhe ndonje shpenzim.

 

Peshorja

 

Do jeni te vendosur sot te perfitoni nga cdo moment kur ta keni parterin prane dhe kenaqesite do jene te medha. Mosmarreveshjet e vogla qe keni pasur do iu duken sikur nuk kane ekzistuar. Beqaret nuk do duan ta humbasin lirine e tyre dhe nuk do perfitojne nga propozimet qe do iu behen. Financat do vijne duke u permiresuar, por kjo nuk do te thote qe ju te shpenzoni pa mase.

 

Akrepi

 

Per shkak te nje ambienti planetar jo te mire, kjo dite do jete e veshtire per te dashuruarit. Do e keni te veshtire te ruani qetesine dhe harmonine ne cift. Beqaret do terhiqen mjaft nga personat shume me te medhenj se ata. Nuk eshte e gabuar, por mendohuni mire para se te hidhni hapa te nxituara. Ne planin financiar ka ardhur koha te beni ne riorganizim teresor. Do i keni te gjitha mundesite.

 

Shigjetari

 

Dite e paqendrueshme kjoe sotmja per ata qe jane ne nje lidhje. Disa do kene debate te zjarrta dhe mund te arrijne deri ne ndarje. Te tjere do kalojne nje dite te qete, por pa me te voglin emocion. Beqaret do jene me humor te mire dhe te gatshem te tentojne aventura sentimentale. Urani do iu nxite te shpenzoni pa limit. Do e keni te evshtire te ruani ekuilibrin financiar.

 

Bricjapi

 

Mos ngaterroni dashurine me financat sepse do keni probleme te medha. Ndajini gjerat qe ne fillim me ate qe keni ne krah. Beqaret do takojne nje person mjaft interesant dhe do mendojne te krijojne nje lidhje me te. Do benit mire ne fakt sepse ai do jete partneri i duhur per ju. Neptuni do ndikoje negativisht te financat. Do keni veshtiresi per te ruajtur ekuilibrin.

 

Ujori

 

Sot do mundoheni ta mbroni ne cdo moment partnerin tuaj nga sumet qe do i bejne te tjeret. Ne fund te fundit kush tjeter e njeh me mire se ju? Pritet qe ne mbremje te kaloni disa momente te kendshme. Beqaret do terhiqen nga persona aspak interesante dhe qe nuk ia vlejne. Ne planin financiar do benit mire te mos i besonit shume intuites. Mendohuni para se te beni shpenzime.

 

Peshqit

 

Nese jeni ne cift mesoni te falni, por edhe te kerkoni falje. Te gjithe bejne gabime dhe askush nuk eshte perfekt. Takimet e beqareve do jene entuziazmuese sot. Shfrytezojini sa te mundni sepse asnjehere nuk i dihet cfare ndodh me vone. Dielli do ndikoje pozitivisht tek sektori i financave. Do kryeni investime te rendesishme dhe do ndiheni edhe me mire fale kesaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *