Dijonisi në një bisedë me Elsën ka treguar historinë e tij të trishtë me macen.

Fermeri ka rrëfyer se macja e tij quhej Sokol, por ka ngordhur para pak kohësh. Menjëherë kur ka hyrë në fermë dhe pa macen, Dijonisi vendosi ta quante Sokol.

Ai shpjegoi kështu se ky ishte kuptimi i emrit Sokol tek macja në fermë edhe pse është në gjininë femërore.

 

“Ferma VIP” mund t’a ndiqni live në dy kanalet e platformës Tring “Ferma VIP 1” dhe “Ferma VIP 2”, 24 orë në 7 ditë të javës./vizionplus.tv

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *