Subscribe

Task forca e posaçme e ngritur për lirimin e vijës bregdetare u ndal edhe në plazhin e Durrësit.

 

Policia njoftoi deri tani janë kontrolluar 30 subjekte dhe janë evidentuar 7 parcela pa leje.

 

Efektivët kanë hequr 290 shezlongë dhe 141 çadra. Aksioni vazhdon edhe në Golem e Velipojë.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.