Një operacion I rëndësishëm antidroge është zhvilluar gjatë natës në Tiranë.

Ndonëse ende nuk ka një njoftim zyrtar nga efektivet e kryeqytetit, mësohet se kontrollet janë kryer në disa ambjente nëzonën e stadiumit “Selman Stërmasi”.

Paraprakisht burime për Vizion Plus bëjnë të ditur se janë sekuestruar gjatë operacionit, sasi heroine, kanabisi dhe armë zjarri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *