Modelja Heidi Klum tërhoqi edhe një herë vëmendjen, duke pozuar topless, teksa ujiste kopshtin e saj. Foton seksi ajo e postoi në “Instagram”.

 

Me flokët e lagur dhe duke hedhur një vështrim joshës në aparatin fotografik, ylli, 47 vjeç, nuk kishte veshur asgjë tjetër përveç mbathjeve të bikinit.

 

Në gusht ajo pozoi e zhveshur pas një perdeje për një foto të realizuar nga burri, Tom Kaulitz.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *