Princ Harry dhe Meghan Markle me sa duket do të nisin një jetë të re në Malibu. Mediat shkruajnë se ata kanë bërë një marrëveshje blerjeje të vilës luksoze 15-milion dollarëshe të aktorit hollivudian Mel Gibson. Sipas The Sun, lajmin e ka bërë me dije një agjent imobilar duke postuar foton në instagramin e tij.

Prona me një sipërfaqe prej disa hektarësh është e përbërë nga 5 dhoma gjumi, palestër, 2 pishina dhe një beach club. Para aktorit Mel Gibson ajo ka qenë shtëpia e X-Files dhe yllit David Duchovny. Siç duket dhe në foto bëhet fjalë për një vilë përrallore dhe një superinvestim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *