Tashmë është zyrtare, Hansi Flick është trajner i Barcelonës. Ai është prezantuar pak më parë nga klubi blaugrana.

“Kulers, ky është momenti ynë. Forca Barça”, thotë Flick përmes një video të postuar në profilin zyrtar të klubit.

“FC Barcelona dhe Hansi Flick kanë arritur një marrëveshje që gjermani të bëhet trajner i ekipit deri më 30 qershor 2026. Flick ka nënshkruar një kontratë në zyrat e Klubit, i shoqëruar nga presidenti ​​Joan Laporta”- Shkruan klubi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *