Një video intime e ish-çiftit Nicole Scherzinger dhe Lewis Hamilton është bërë publike në internet nga hakerat.

 

Kampioni i Formula 1 dhe ish-këngëtarja e Pussycat Doll, në video shikohen  teksa putheshin dhe përqafoheshin në shtrat. Sipas mediave të huaja videoja e xhiruar në shtëpi u publikua të dielën dhe është parë 286.000 herë vetëm mbrëmjen e publikimit.

 

Ndërkohë kujtojmë se Scherzinger dhe Hamilton ka qenë bashkë për 8 vjet deri në ndarjen e tyre përfundimtare në vitin 2015.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *