Një shtetase është gjetur e pajetë pranë banesës së saj në një fshat të Selenicës.

Sipas policisë, në mesnatë mes të enjtes dhe të premtes në fshatin Mazhar s, në një pemë pranë banesës dyshohet se ka varur veten 85 vjeçarja Z.L.

Nga kqyrja trupore nuk vërehen shenja apo dëmtime të tjera përveç asaj të shkaktuar nga litari.

Dyshimi kryesor në këtë rast është se kemi të bëjme me një vetëvarje ndonëse policia ka kryer procedurat ne vendgjarje e po ashtu janë pyetur edhe familjaret.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *