Nazmi Gripshi sulmuesi i Skënderbeut ka hedhur kandidaturën e tij për një vend titullari në ofensivën bardhekuqe.

 

Diçka të tillë durrsaku e ka deklaruar nga salla e konferencave atje ku theksoi se ndoshta është momenti i duhur për të qënë të marrë më shumë përgjegjësi mbi supe.

 

Gripshi vlerësoi ekipin pavarësisht ndryshimeve dhe theksoi se Skënderbeu do të jetë sërish një nga ekipet më të mira të kampionatit.

 

Skënderbeu luan sot testin miqësor ndaj Maliqit që nis zyrtarisht edhe këtë fazë përgatitore ndërsa pritet që të përcaktohen mëhet edhe kundërshtarët e tjerë të brdhekuqve në këtë periudhë të fazës përgatitore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *