Mario Dedivanovic është I njohur botërisht për faktin se është njeriu që përgjegjës për grimin e Kim Kardashian. Ylli i ‘Keeping up ëith Kardashians’ dhe Mario I cili është me origjine shqiptare kanë afro 10 vite që bashkëpunojnë dhe duken të lumtur me njeri tjetrin.

 

Ditëlindja e të riut të talentuar me origjinë shqiptare ka bërë që Kim Kardashian të postojë një foto në instagram me urimin e radhës.

“Gëzuar ditëlindjen për një dhe të vetmin. Të dua më shumë se ajo që përcjell një postim në  ‘Instagram”,-shkruan Kim e cila është bërë nostaligjike me këtë rast duke publikuar disa foto ndër vite me Marion.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *