Antonie Griezmann do të jetë lojtari më i ri i Barcelonës.

 

Edhe pse deri më tani asnjë nuk është zyrtare, “El Mundo Deportivo” shprehet e bindur se sulmuesi francez do e braktisë Atletico Madrid dhe do të nënshkruajë me Barçën.

 

Gazeta iberike thekson se palët kanë gjetur akordin dhe se ylli francez do I bashkohet bleugranave në muajin korrik.

 

Me kalimin e Griezmann tek Barcelona priten përfundimisht shpresat e PSG, e cila kërkonte që të merrte shërbimet e sulmuesit francez.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.