Subscribe

Rreth katër persona mbetën të plagosur në një sulm me thikë në Greqi. Ngjarja ndodhi në periferi të Athinës.

 

Bëhet fjalë për një 54-vjeçar, i cili ishte arratisur nga spitali psikiatrik dhe filloi të sulmonte kalimtarët para një dyqani.

 

Mes të plagosurve ishte edhe një 17-vjeçar.

 

Agresori përfundoi në prangat e policisë, ndërsa të lënduarit u dërguan në spital. Fatmirësisht, asnjë prej tyre nuk është në gjendje të rrezikshme për jetën.

Leave a Reply

Your email address will not be published.