Superylli i Arsenalit, Granit Xhaka, është gëzuar shumë me fitoren e arritur së fundmi ku ai ishte protagonist. Menjëherë ai ka gjetur kohën për të darkuar me të fejuarën e tij, Leonitën. Të dy janë shfaqur të buzëqeshur dhe të lumtur në krah të njëri-tjetrit.

 

Granit Xhaka gjithmonë gjen kohë për të fejuarën e tij. Ai së fundmi kishte probleme me policinë angleze pasi në tentim e sipër për të pritur mikun e familjes, vëllain e të fejuarës nga nervozizmi ka fyer rëndë një punonjëse të aeroporti.

 

Megjithatë, këto telashe tashmë kanë kaluar duke ju kthyer fuqishëm edhe paraqitjeve me Arsenalin dhe pritet të jetë një nga shtyllat e ekipit të tij, në pjesën e mbetur të sezonit.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *