Granit Xhaka dhe partnerja e tij Leonita, janë ndër çiftet më simpatikë të ekranit. E gjithë historia e tyre e dashurisë ka nisur katër vite më parë dhe këtë ditë të veçantë Graniti e ka kujtuar nëpërmjet një postimi në ‘Instagram’.

 

Ai ka publikuar disa foto ku shfaqet pranë Leonitës dhe krahas tyre i ka dedikuar fjalët më ëmbla.

 

“Përvjetori jonë është më i rëndësishëm se çdo ditë. Unë festoj dashuria ime, për ty dhe të dua në çdo moment. Ndihem shumë me fat që të kam dhe uroj që shpirti yt të jetë gjithë jetën i mbushur me lumturi. Uroj më të mirat e kësaj bote sepse dashuria që më jep më ka bërë më të fortë e më të lumtur. Uroj me gjithë dashurinë time që ditët e tua të jenë vetëm me diell, sepse në ato me shi, dielli yt do të jem unë. Gëzuar përvjetorin e 4. Te dua zemra ime”,- shkruan Graniti krahas fotove./ Tring

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *